News

Star Citizen – wersja beta Squadron 42 w drugim kwartale 2020 roku

LM, 21.12.2018 11:01 1

Cloud Imperium Games ujawniło plany rozwoju modułu dla pojedynczego gracza do kosmicznego symulatora Star Citizen.

Nie da się ukryć, że ciągnący się w nieskończoność proces deweloperski gry Star Citizen i dedykowanego jej modułu singlowego Squadron 42 raczej nie napawa fanów i inwestorów optymizmem. Pośród komentarzy pod doniesieniami związanymi z rzeczonym tytułem łatwo znaleźć masę oskarżeń o oszustwa czy malwersacje, a tymczasem Cloud Imperium Games postanowiło wreszcie ogłosić garść konkretów.

Według ujawnionych przez studio informacji kampania Squadron 42 będzie w fazie aktywnej produkcji jeszcze przez cały nadchodzący, 2019 rok. W pierwszym kwartale 2020 roku Cloud Imperium Games zamierza uruchomić pierwsze testy alfa kompletnego buildu gry, a w drugim kwartale 2020 roku rozpocznie się faza beta. W tym czasie twórcy zamierzają nanieść niezbędne poprawki i odpowiednio doszlifować poszczególne elementy kampanii. Tym samym, jeśli zaprezentowany tu harmonogram zostanie zachowany, to możemy przypuszczać, że jeszcze w 2020 roku Squadron 42 ukaże się na rynku.

Oczywiście podczas nadchodzących miesięcy wiele może się zmienić, więc pozostaje nam powstrzymać hurra entuzjazm i czekać na kolejne doniesienia. Gra Star Citizen i dedykowany jej moduł Squadron 42 powstają wyłącznie z myślą o komputerach osobistych.

najnowsze