Felieton

Forza Horizon 4 - dodatek Fortune Island na nowym zwiastunie

Katarzyna Dąbkowska, 07 grudnia 2018 07:35 0

Rozszerzenie trafi do graczy już za kilka dni.

Forza Horizon 4, jak podano podczas tegorocznej imprezy The Game Awards, doczeka się nowego, świeżego dodatku o nazwie Fortune Island już niedługo, bo 13 grudnia. Rozszerzenie wprowadzi między innymi nowe auta oraz trasy, ale również wiele nowych wydarzeń. Na liście bryk znajdą się między innymi Lamborghini’s Urus SUV, Funco Motorsports F9 czy Ram 1500 Rebel TRX Concept. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun rozszerzenia.

Jak potwierdzili twórcy, dodatek wniesie również opcję poszukiwania skarbów. W trakcie gry gracz będzie musiał odgadywać zagadki i kombinować, jak dostać się do ukrytych skrzyń skrywających dodatki. DLC będzie wchodziło w skład Ultimate Edition, Ultimate Add-Ons Bundle, a także Expansion Bundle. Więcej o grze przeczytacie w recenzji Pawła Pochowskiego.

Fortune Island – pierwszy dodatek do Forza Horizon 4 z datą premiery
Forza Horizon 4 – poprawki w stabilności aplikacji w najnowszej aktualizacji
Forza Horizon 4 z 2 milionami graczy w ciągu tygodnia
W co zaGRAMy w październiku 2018 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.