News

Tony Hawk z nową grą, ale raczej nie tego się spodziewaliście

Katarzyna Dąbkowska, 06.12.2018 14:41 0

Pojawi się kolejna gra mobilna w modelu free2play.

Tony Hawk Pro Skater to zdecydowanie najciekawsza seria gier, jakie skupiają się wokół trików na desce. Tego typu produkcji sygnowanych nazwiskiem jednego z najpopularniejszych skaterów na świecie się spodziewamy. Mamy dla was dobre wieści – gracze dostaną grę z Tonym Hawkiem. Złą wiadomością jest to, że zdecydowanie nie taką, na którą czekają od lat.

Tony Hawk's Skate Jam zostanie wyprodukowane przez Maple Media. Studio specjalizuje się w tworzeniu gier związanych właśnie z jazdą i trikami na deskach. W swojej ofercie ma już takie produkty jak Skate Party czy Snowboard Party. Wspomniane studio, jak można się spodziewać, nie wyda jednak gry na PC i konsole, a jedynie na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

Gra będzie dostępna w modelu free2play. Oznacza to, że pobierzemy ją za darmo, ale możemy się spodziewać mikropłatności. Jedno jest pewne – pierwsze zrzuty z gry nie zachęcają zbytnio do chwytania za tę produkcję. Twórcy jednak zarzekają się, że gra wyznaczy nowe standardy wśród tego typu pozycji i zaoferuje wrażenia bliskie rzeczywistości. Jak będzie zobaczymy już za kilka dni.

najnowsze