Felieton

Tony Hawk z nową grą, ale raczej nie tego się spodziewaliście

Katarzyna Dąbkowska, 06 grudnia 2018 14:41 0

Pojawi się kolejna gra mobilna w modelu free2play.

Tony Hawk Pro Skater to zdecydowanie najciekawsza seria gier, jakie skupiają się wokół trików na desce. Tego typu produkcji sygnowanych nazwiskiem jednego z najpopularniejszych skaterów na świecie się spodziewamy. Mamy dla was dobre wieści – gracze dostaną grę z Tonym Hawkiem. Złą wiadomością jest to, że zdecydowanie nie taką, na którą czekają od lat.

Tony Hawk's Skate Jam zostanie wyprodukowane przez Maple Media. Studio specjalizuje się w tworzeniu gier związanych właśnie z jazdą i trikami na deskach. W swojej ofercie ma już takie produkty jak Skate Party czy Snowboard Party. Wspomniane studio, jak można się spodziewać, nie wyda jednak gry na PC i konsole, a jedynie na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

Gra będzie dostępna w modelu free2play. Oznacza to, że pobierzemy ją za darmo, ale możemy się spodziewać mikropłatności. Jedno jest pewne – pierwsze zrzuty z gry nie zachęcają zbytnio do chwytania za tę produkcję. Twórcy jednak zarzekają się, że gra wyznaczy nowe standardy wśród tego typu pozycji i zaoferuje wrażenia bliskie rzeczywistości. Jak będzie zobaczymy już za kilka dni.

Premiera The Elder Scrolls: Blades dopiero w 2019 roku
Assassin's Creed Rebellion dostępne do pobrania za darmo; kolejna gra z serii może być w drodze
This is the Police zmierza na systemy mobilne
Nie tylko Diablo: Immortal - Blizzard szykuje więcej gier na smartfony
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.