The Game Awards 2018 - na żywo od 2.30

Patryk Purczyński, 06 grudnia 2018 18:30 0

Tej nocy poznamy najlepsze gry mijającego roku. Obejrzymy też premierowe zwiastuny kilku wyczekiwanych jak i nowo ogłoszonych tytułów.

The Game Awards 2018 wreszcie nadchodzi. Po kilku dniach pieczołowitego budowania napięcia wokół najważniejszego przeglądu gier doczekamy się rozdania nagród dla najlepszych w poszczególnych kategoriach (zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi nominowanymi). To, na co tygryski czekają najbardziej, to nowe materiały wideo z produkcji, które rynek dopiero postarają się podbić.

Wśród oczekiwanych prezentacji są Anthem, Rage 2, Ancestors: The Humankind Odyssey, a także nowej gry od Obsidian Entertainment. Łącznie możemy liczyć na ponad dziesięć zapowiedzi. Jeśli nie jesteście przekonani, czy warto śledzić transmisję na żywo z gali, być może przekona Was do tego nasz artykuł, Dlaczego warto zarwać noc dla The Game Awards.

Początek wydarzenia zaplanowano na 2.30 w nocy z czwartku na piątek. Przekaz na żywo możecie śledzić w tym miejscu. Bądźcie z nami!

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!
Journey to the Savage Planet, czyli jak 25-osobowe studio chce się mierzyć z półką AAA
Twórca serii Metro przyznaje: - używam gier do wygłaszania politycznych stanowisk
Geralt z Rivii w Monster Hunter World!
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.