Felieton

Znany raper sprzedaje tanie konsole z emulatorami dwa razy drożej

Katarzyna Dąbkowska, 05 grudnia 2018 18:07 3

Soulja Boy znalazł nowy sposób na zarobek.

Soulja Boy to amerykański raper, który zadebiutował w 2007 roku singlem Crank That (Soulja Boy). Ale w świecie graczy może stać się o wiele bardziej znany niż w świecie rapu. Powód jest prosty – znalazł sobie bardzo interesujący sposób na zarobek. Innymi słowy – oszukuje graczy.

Soulja Boy rozpoczął sprzedaż „własnych” konsol z 3000 grami na pokładzie. Są to zwykłe, proste konsole bazujące na emulatorach, które raper sprzedaje dla grających na takich konsolach jak Switch, 3DS, Vita czy Gameboy. Problem w tym, że nawet przecenione z 199 dolców na 99 dolców są o połowę droższe niż takie same produkty, które można kupić na innych stronach internetowych. Innymi słowy – Soulja Boy kupuje je tanio, sprzedaje drogo, twierdząc przy tym, że jest to promocyjna cena. Płacimy więc 50 dolców za nawisko. Kto bogatemu zabroni...

Konsola PlayStation Classic skorzysta z emulatora open-source PCSX ReARMed
Piractwo czy alternatywa dla remasterów?
50 Cent ma już pomysł na grę
Postępy w przeniesieniu The Legend of Zelda: Breath of the Wild na PC
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.