News

Mount & Blade II: Bannerlord - kilka słów o posiadaniu potomstwa w grze

Małgorzata Trzyna, 25.11.2018 19:24 0

Twórcy cieszą się z narodzin pierwszego dziecka w Calradii.

TaleWords Entertainment, odpowiedzialne za Mount & Blade II: Bannerlord, postanowiło przybliżyć graczom działanie systemu posiadania potomstwa w grze, na przykładzie pierwszego dziecka, które przyszło na świat w Calradii. Ruwa jest córką kobiety imieniem Boudicca (rabuś karawan, pochodzi z mglistych podnóży Battanii) oraz Usaira, wojownika Aserai, noszącego dumne wąsy. Twarz dziecka łączy cechy obojga rodziców, ale dodano też nutę losowości. Poza wyglądem, dziecko odziedziczy po rodzicach bogactwa i ziemie. W miarę dorastania córki, rodzice będą mogli spędzać z nią więcej czasu, wchodzić w interakcje, dzielić się doświadczeniem, umiejętnościami i patrzeć, jak staje się piękną, młodą kobietą.

Twórcy podkreślili, że pracowali nad dziećmi od dłuższego czasu i są usatysfakcjonowani widząc, jak wszystko działa i wygląda w grze. O dynastiach i o tym, do czego w grze potrzebne są dzieci, opowiedzą jednak innym razem.

Mount & Blade II: Bannerlord zmierza na PC. Data premiery pozostaje nieznana i musimy zadowolić się oglądaniem wideo z rozgrywki.

najnowsze