Felieton

Skybound Games wznowiło produkcję The Walking Dead: The Final Season

LM, 20 listopada 2018 12:27 1

Już niedługo poznamy datę premiery i powrotu do dystrybucji wycofanych wcześniej epizodów.

Skybound Games poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po tygodniach wytężonego wysiłku udało mu się wznowić produkcję ostatniego sezonu epizodycznej przygodówki The Walking Dead: The Final Season. Twórcy przyznali, że obok pracy kreatywnej musieli uporać się z masą przeszkód prawnych, które pozwoliłyby na podjęcie nieukończonych projektów studia TellTale i ich późniejszą dystrybucję.

Przy okazji podziękowali za pomoc w procesie deweloperskim ekipie składającej się z oryginalnych twórców, która dołączyła do Skybound Games po zamknięciu TellTale Games. Daty premiery poszczególnych epizodów The Walking Dead: The Final Season mamy poznać już niedługo. Jednocześnie Skybound potwierdziło, że wycofane wcześniej ze sprzedaży odcinki powrócą do dystrybucji.

Zamknięcie studia TellTale Games potwierdzono w ostatnich tygodniach września. Od tamtej pory los The Walking Dead: The Final Season pozostawał pod znakiem zapytania, do czasu, gdy studio Skybound Games podjęło się jego dokończenia i wydania na rynku.

Karta grafiki Nvidia GeForce GTX 1660 Ti – premiera Turinga bez RTX
Hunt: Showdown – The Immolator nowym przeciwnikiem w grze
Zgarnij darmowe Thimbleweed Park na PC
FIFA 19 w specjalnej cenie dla klientów sklepu Sferis.pl
najnowsze