Skybound Games wznowiło produkcję The Walking Dead: The Final Season

LM
2018/11/20 12:27
1
0

Już niedługo poznamy datę premiery i powrotu do dystrybucji wycofanych wcześniej epizodów.

Skybound Games poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po tygodniach wytężonego wysiłku udało mu się wznowić produkcję ostatniego sezonu epizodycznej przygodówki The Walking Dead: The Final Season. Twórcy przyznali, że obok pracy kreatywnej musieli uporać się z masą przeszkód prawnych, które pozwoliłyby na podjęcie nieukończonych projektów studia TellTale i ich późniejszą dystrybucję.

Skybound Games wznowiło produkcję The Walking Dead: The Final Season

Przy okazji podziękowali za pomoc w procesie deweloperskim ekipie składającej się z oryginalnych twórców, która dołączyła do Skybound Games po zamknięciu TellTale Games. Daty premiery poszczególnych epizodów The Walking Dead: The Final Season mamy poznać już niedługo. Jednocześnie Skybound potwierdziło, że wycofane wcześniej ze sprzedaży odcinki powrócą do dystrybucji.

GramTV przedstawia:

Zamknięcie studia TellTale Games potwierdzono w ostatnich tygodniach września. Od tamtej pory los The Walking Dead: The Final Season pozostawał pod znakiem zapytania, do czasu, gdy studio Skybound Games podjęło się jego dokończenia i wydania na rynku.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
20/11/2018 20:47

pytanie czy ktoś odważy się dokupić kolejne odcinki ostatniego sezonu