News

SoulCalibur VI - Wizard Lizard w nowym zwiastunie gry

Katarzyna Dąbkowska, 06.10.2018 14:21 0

Twórcy przypominają nam o kreatorze postaci.

Premiera SoulCalibur VI już za rogiem, więc twórcy postanowili karmić nas sporą dawka nowych materiałów. Wczoraj mogliśmy się dowiedzieć przykładowo, że do ekipy bohaterów dołączy również Inferno. Teraz twórcy pokazali nowy zwiastun mający przypomnieć użytkownikom o kreatorze postaci, jaki pojawi się w grze.

Twórcy SoulCalibur VI postanowili w ankietach zapytać o to, jak ma ich zdaniem wyglądać idealny bohater i jakie powinien mieć zdolności. Tak oto, bazując na głosach graczy, powstał Wizard Lizard. Antropomorficzny jaszczur ma magiczne zdolności, jakie może wykorzystywać podczas rozgrywki. Można go zobaczyć w najnowszym zwiastunie, ale nie spodziewajcie się, że na stałe dołączy do ekipy bohaterów. No, chyba że takiego sobie stworzycie. Poniżej wspomniany wcześniej trailer:

SoulCalibur VI zadebiutuje 19 października. Gra pojawi się na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Znamy już również wymagania sprzętowe dla tego tytułu.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.