Twórcy Limbo i Inside pracują nad projektem w realiach science-fiction

LM
2018/10/03 09:58
3
0

Ten jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Twórcy Limbo i Inside pracują nad projektem w realiach science-fiction

Od rynkowego debiutu najnowszej produkcji studia PlayDead – Inside – na konsolach Microsoftu minęły już ponad dwa lata. W międzyczasie twórcy pracowali nad wydaniem gry na kolejnych platformach sprzętowych, ale zapewne zastanawiacie się, jaki będzie trzeci projekt duńskiej ekipy. Garść konkretów z nim związanych ujawnił szef rzeczonego studia – Arnt Jensen – w wywiadzie dla serwisu computerworld.dk. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że nadchodząca gra PlayDead zostanie osadzona w realiach science-fiction, a protagonista będzie samotnie przemierzał zawieszone w czasie i przestrzeni pustkowia.

Całość jest na bardzo wczesnym etapie produkcji – twórcy wciąż zbierają pomysły, które napływają od wszystkich pracowników studia, więc na debiut gry, a nawet oficjalną zapowiedź raczej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Spore znaczenie ma też specyfika pracy duńskiej ekipy – deweloperzy nie mają narzuconych żadnych terminów, a włodarze studia nie zamierzają też w żaden sposób pospieszać ich pracy kreatywnej.

GramTV przedstawia:

Studio PlayDead powstało w 2006 roku i do tej pory wyprodukowało dwa tytuły – Limbo oraz Inside. Obie produkcje wyróżniają się zarówno pod względem stylu artystycznego, atmosfery, jak i poruszaną tematyką.

Komentarze
3
Gregario
Gramowicz
04/10/2018 00:10

Chyba dużo więcej o tej grze nie można powiedzieć, niż to, że zapowiada się ciekawie.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
03/10/2018 15:37

Ta zapowiedź była już na stronie dawno temu... i tak biore w ciemno.

MisioKGB
Gramowicz
03/10/2018 11:45

Co by to nie było biorę od nich wszystko, do dziś pamiętam INSIDE, must have kto nie grał to od razu nadrabiać zaległości!
Trwa Wczytywanie