Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu z polską wersją językową i fizycznymi dodatkami

Małgorzata Trzyna
2018/09/11 15:51
0
0

Wydanie premierowe zawiera płytę z muzyką, album z grą paragrafową oraz artbook.

Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu z polską wersją językową i fizycznymi dodatkami

Niedawno poznaliśmy datę premiery Deep Sky Derelicts - będzie to 26 września 2018. Gra trafiła do planu wydawniczego firmy Cenega jako Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu. Będzie ona dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC z systemem Windows, Linux oraz komputery Mac. W premierowym wydaniu pudełkowym (dostępnym do wyczerpania nakładu) prócz gry znajdziemy ścieżkę dźwiękową na płycie CD oraz kolorowy, drukowany album z grą paragrafową oraz artbookiem. Cena premierowego wydania z dodatkami będzie taka sama jak cena edycji standardowej.

GramTV przedstawia:

Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu łączy strategię turową z RPG i elementami roguelike. W grze przeniesiemy się w ponurą przyszłość. Ludzkość zasiedliła galaktykę, społeczeństwo rozszczepiło się na dwie kasty. Wcielimy się w wyrzutka nie posiadającego własnej ojczyzny, który musi przeszukiwać opuszczone stacje i statki kosmiczne obcych ras, by utrzymywać się ze znajdowanego sprzętu i informacji. Bohater marzy, by kiedyś znaleźć się wśród uprzywilejowanych obywateli, zamieszkać na powierzchni jakiejś gościnnej planety i spróbować naturalnej atmosfery, żywności i wody. Aby osiągnąć cel, musi najpierw odnaleźć legendarny wrak znajdujący się gdzieś w sektorze Deep Sky.

Podczas rozgrywki możemy stworzyć oddział składający się z maksymalnie trzech najemników. Eksplorując kosmos wokół własnej bazy i badając znajdujące się tam wraki, natkniemy się na przyjaźnie nastawionych mieszkańców, kupców oraz licznych nieprzyjaciół. Walki oparte są na turach, a starcia urozmaicają losowe karty działań bojowych. W miarę postępów zdobywamy doświadczenie, gromadzimy zapasy i sprzęt oraz ulepszamy wyposażenie. Na statku matce uleczymy rany, awansujemy najemników na wyższe poziomy, najmiemy nowych żołnierzy i uzupełnimy zasilanie systemów podtrzymywania życia. Dzięki proceduralnie generowanej zawartości rozgrywka jest nieszablonowa. W Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu znajdziemy tryb fabularny i tryb areny. Postaci i drużyny można personalizować. Całość utrzymana jest w komiksowej stylistyce.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!