Usługa Origin Access Premier wystartuje w przyszłym tygodniu

Małgorzata Trzyna
2018/07/27 14:16
1
0

Origin Access Premier będzie trzykrotnie droższe niż Origin Access, ale zapewni graczom dostęp do pełnych wersji gier EA w dniu premiery.

Usługa Origin Access Premier wystartuje w przyszłym tygodniu

EA ogłosiło, że 30 lipca ruszy usługa Origin Access Premier, zapowiedziana podczas E3 2018.

Podstawowa wersja Origin Access zapewnia dostęp do ponad 100 gier na PC (nie tylko od EA - przykładowo, znajdziemy tu także gry z serii Batman od Warner Bros.) oraz możliwość wypróbowania nowych gier przed premierą (w tym przypadku obowiązują limity czasowe). Abonenci Origin Access Premier będą mogli cieszyć się pełnymi wersjami gier EA na pięć dni przed ich oficjalną premierą. Wśród udostępnionych w ten sposób gier znajdą się Madden NFL 19, FIFA 19, Battlefield V oraz Anthem. Oczywiście, po wygaśnięciu abonamentu dostęp ten zostanie utracony.

GramTV przedstawia:

- Z naszego doświadczenia z EA Access i Origin Access wynika, że ludzie grają w dwa razy więcej gier przez dwukrotnie dłuższy czas i wydają dwa razy więcej pieniędzy niż w przypadku, gdy nie korzystają z subskrypcji - powiedział Blake Jorgensen, CFO EA. - Doszliśmy więc do wniosku, że dodanie kluczowych tytułów również przyniesie korzyści, a także pomoże nam przyciągnąć więcej użytkowników.

Koszt Origin Access to 5 dolarów miesięcznie lub 30 dolarów za rok (14,99zł za miesiąc lub 79,99zł za rok). Origin Access Premier to wydatek rzędu 15 dolarów za miesiąc lub 100 dolarów za rok.

Komentarze
1
KwiPi
Gramowicz
27/07/2018 17:56

chyba zmienili zdanie albo to nie aktualne bo nie ma już tego w originie a było , widać tylko sam origin akcess xD