Prace nad Dead Island 2 wciąż trwają

LM
2018/07/06 17:09

Ale na razie nie dowiemy się niczego więcej.

Prace nad Dead Island 2 wciąż trwają

Jeśli zastanawialiście się nad tym, co dzieje się z zapowiedzianą jeszcze w 2014 roku grą akcji Dead Island 2, to mamy coś, co Was zainteresuje. W odpowiedzi na zapytanie jednego z użytkowników Twittera firma Deep Silver ujawniła, że odpowiedzialne za projekt Sumo Digital wciąż tworzy grę, ale nie możemy liczyć na żadne dodatkowe konkrety czy materiały promocyjne, do czasu, aż wydawca nie będzie gotowy ich zademonstrować światu. Cóż, po roku beż żadnych wieści na temat gry spodziewaliśmy się jakiegoś obszerniejszego komentarza za strony twórców czy wydawcy, ale wygląda na to, że na razie musimy zadowolić się suchym zapewnieniem, że proces deweloperski Dead Island 2 trwa i będzie kontynuowany.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że sequel udanej gry akcji traktującej o apokalipsie zombie – Dead Island 2 – został zapowiedziany jeszcze w 2014 roku i chociaż początkowo nic nie wskazywało na to, że będziemy musieli na niego długo czekać, to nieco później dowiedzieliśmy się o opóźnieniach i zmianie dewelopera.

Komentarze
2
BeliarDevil666
Gramowicz
09/07/2018 15:32

I znowu Sumo Digital. Dead Island 2 osobiście już mnie nie interesuje, szkoda mi fanów Xboxa którzy czekają na ich Crackdown 3. Po świetnych LBP i LBP2 od MM, Sumo nie utrzymało poprzeczki przy produkcji LBP3. Niech sobie dadzą spokój z sequelami obcych developerów i zrobią coś swojego, najlepiej indie na początek.

dariuszp
Gramowicz
07/07/2018 10:59

Ja się nawet nie dziwię. Dead Island ma dobrego konkurenta który dopiero co na E3 pokazał coś wspaniałego. 

Więc wyjście z klonem DI 1 było by bez sensu.