Byli twórcy Burnouta zapowiadają dwie gry o demolce samochodów

Małgorzata Trzyna
2018/06/23 10:30

Nadjeżdżają Danger Zone 2 i Dangerous Driving od studia Three Fields Entertainment.

Byli twórcy Burnouta zapowiadają dwie gry o demolce samochodów

Three Fields Entertainment, założone przez byłych twórców Burnouta - Fionę Sperry i Alexa Warda - zamierza jeszcze w tym roku wydać dwie gry o demolce samochodów: Danger Zone 2 i Dangerous Driving.

GramTV przedstawia:

Danger Zone 2 to sequel Danger Zone z ubiegłego roku, inspirowanego trybem Crash z Burnout. Gra skupia się na rozpędzaniu pojazdów do dużych prędkości i próbach wywołania jak największych zniszczeń przy zderzeniach na drodze. W "dwójce" nie będzie ograniczeń z pierwszej części: gracze mogą liczyć na więcej jazdy, driftowanie i boosty, różne cele do zrealizowania, zupełnie nowe pojazdy i jeszcze bardziej widowiskowe zderzenia. Tytuł ten ma składać się z 26 poziomów single-player oraz 17 lokacji w USA, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Premiera planowana jest na lipiec 2018, gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One.

Z kolei Dangerous Driving to "arkadowe wyścigi" na zamkniętych torach, gdzie gracze będą mogli rozpędzać się, eliminować rywali, siać zniszczenie i cieszyć się największymi zderzeniami samochodów w grach wyścigowych. W tym przypadku nie ogłoszono platform i podano orientacyjną datę premiery - zima 2018.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!