Informacje

Otwarta beta Warhammer: Vermintide 2 startuje dziś na Xboksie One

... Małgorzata Trzyna

Premiera gry planowana jest na lipiec.

- Z radością informujemy, że 11 lipca Warhammer: Vermintide 2 ukaże się na Xboksie One, dziś natomiast wystartuje Otwarta Beta. Możecie już zamawiać przedpremierowo Premium Edition, by otrzymać ekskluzywną zawartość w grze. Jesteśmy też bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić, że od dnia premiery abonenci Xbox Game Pass będą mogli grać w Vermintide 2 - ogłasza studio Fatshark.

- Cieszymy się, że tak wielu z was bawiło się w zamkniętej becie Vermintide 2. Jednakże wygląda na to, że zarówno siły Skavenów, jak i Chaosu działają niezmordowanie, a więc potrzebujemy was przed premierą 11 lipca. Oznacza to, że do bety zapraszamy wszystkich, którzy są dość odważni, by dołączyć - beta jest otwarta! Wystarczy, że pobierzecie Vermintide 2 Beta.

Warhammer: Vermintide 2 będzie można testować od dziś od ok. godziny 18:00. Postępy poczynione podczas bety zostaną przeniesione do gry po premierze, o ile nie zdarzy się coś, co uniemożliwi przeniesienie. Testy potrwają do 11 lipca. Grę można testować nie tylko online, ale też offline.

Warhammer: Vermintide 2 zmierza także na PS4, ale na razie nieznana jest data premiery.

Otwarta beta Warhammer: Vermintide 2 startuje dziś na Xboksie One - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?