Felieton

World of Warships: Legends zmierza na PS4 i Xboksa One

Małgorzata Trzyna, 20 czerwca 2018 14:39 0

Wkrótce rozpocznie się faza zamkniętych alfa-testów.

Wargaming ogłosił, że jeden z jego największych tytułów - World of Warships: Legends - wkrótce wyruszy w dziewiczą podróż na PlayStation 4 i Xboksie One. Za grę odpowiada Wargaming St. Petersburg, ekipa, która zajmuje się także pecetowym World od Warships.

World of Warships: Legends oferuje świeże podejście do XX-wiecznych działań wojennych na morzu, wykorzystując moce i możliwości najpopularniejszych współczesnych konsol. Poza ekscytującymi, wciągającymi bitwami z najsłynniejszymi okrętami w historii marynarki, MMO będzie zawierać elementy ekskluzywne dla użytkowników konsol - ogłosiła firma.

Wargaming zamierza zaprosić do zamkniętych alfa-testów graczy z całego świata (wymagana jest znajomość języka angielskiego). Zainteresowani mogą zajrzeć na wowslegends.com, gdzie można zgłosić chęć udziału w testach. Start alfy planowany jest na lipiec, faza ta ma potrwać około 2 miesięcy. Po jej zakończeniu możemy spodziewać się zamkniętej, a później otwartej bety. Premiera gry planowana jest na 2019 rok, więcej szczegółów zostanie ogłoszonych na gamescomie 2018.

Obecnie w World of Warships: Legends znajdują się 3 klasy okrętów oraz 10 nacji, w tym Japonia, USA, ZSRR, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, a także floty panazjatyckie, polskie, włoskie i Wspólnoty Narodów. W fazie alfa będzie można wypróbować japońskie i amerykańskie okręty.

Kiedyś to było – cofnij się do 2011 roku podczas specjalnego wydarzenia w World of Tanks
World of Tanks ze wsparciem dla procesorów wielordzeniowych
World of Warships Blitz świętuje pierwszą rocznicę premiery na platformach mobilnych
Pagan Online - ARPG w świecie mitów od Wargaming na pierwszym gameplay-trailerze
najnowsze