E3 2018: Wolfenstein Cyberpilot zapowiedziane

Katarzyna Dąbkowska
2018/06/11 21:16

Produkcja trafi na gogle VR.

E3 2018: Wolfenstein Cyberpilot zapowiedziane

Podczas konferencji Bethesda zapowiedziała kilka ciekawych projektów. Jedną z produkcji jest Wolfenstein Cyberpilot. Będzie to gra na gogle do wirtualnej rzeczywistości. Szczegóły są dość ubogie, bo potwierdzono jedynie, że gracz wcieli się tutaj w członka ruchu oporu, który będzie jednocześnie hakerem walczącym o wolność z nazistami w latach 80. w Paryżu.

Data premiery gry również nie została zapowiedziana, ale wiadomo już, że produkcja pojawi się w przyszłym roku na goglach do wirtualnej rzeczywistości. Nie wiadomo dokładnie o jakie modele tutaj chodzi. Poinformowano za to, że będzie to produkcja niezależna, która będzie miała miejsce w 20 lat po wydarzeniach przedstawionych w Wolfenstein II: The New Colossus.

GramTV przedstawia:

Podczas konferencji Bethesda pokazała również Wolfenstein Youngblood. Tytuł ten również przeniesie nas na ulice Paryża, a bohaterkami gry będą córki B.J.a Blazkowicza. Premiera tej produkcji też zapowiadana jest na przyszły rok, choć dokładna data wciąż czeka na ujawnienie przez Bethesdę

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!