E3 oficjalnie umarło. Wielkie targi gier już nie wrócą – oficjalne oświadczenie

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/12 16:10
0
0

Jeżeli pokładaliście jeszcze jakiekolwiek nadzieje na powrót wielkich targów E3 to właśnie zostały one zniszczone – E3 oficjalnie umarło.

O problemach targów E3 wiadomo już od dawna. Teraz jednak (wreszcie?) otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie od Entertainment Software Association (ESA), w którym potwierdzono, że, pomimo wielu prób przywrócenia wydarzenia do życia w przeszłości, to już naprawdę koniec. Dosłownie. Poniżej znajdziecie oczywiście wszystkie najważniejsze informacje.

E3 oficjalnie umarło. Wielkie targi gier już nie wrócą – oficjalne oświadczenie

To już oficjalny koniec targów gier E3

Po ponad dwóch dekadach targów E3, z których każda edycja była większa od poprzedniej, nadszedł czas, aby się pożegnać.
Dziękujemy za te niezapomniane chwile.
GGWP
Wczytywanie ramki mediów.

Nieco wcześniej prawdopodobnie jednym z ostatnich gwoździ do trumny E3 było zakończenie współpracy Reedpop z ESA po 14 miesiącach. Wówczas powiedziano:

Podczas gdy zasięg E3 pozostaje niezrównany w naszej branży, nadal badamy, w jaki sposób możemy go rozwijać, aby jak najlepiej służyć branży gier wideo i oceniamy każdy aspekt wydarzenia, od formatu po lokalizację. Jesteśmy zaangażowani w naszą rolę jako organizatora dla branży i z niecierpliwością czekamy na wiadomości o E3 w nadchodzących miesiącach.

GramTV przedstawia:

Po pandemii COVID-19 E3 nie wróciło już do standardowej formy wydarzenia, próbując wciąż uratować się formą cyfrową – jak widać, bez sukcesu. Wspomnienia jednak zostaną na zawsze.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!