News

Borderlands 3 zabraknie na E3 2018

Patryk Purczyński, 16.05.2018 18:03 1

Z obozu Gearbox Software wypłynął jasny, acz nieco zaskakujący komunikat, który rodzi zasadnicze pytanie: kiedy zobaczymy Borderlands 3?

Choć Borderlands 3 śmiało można by wymienić w gronie najbardziej wyczekiwanych gier, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane, wiadomo już, że z oficjalnego ogłoszenia jej na zbliżających się targach E3 2018 wyjdą nici. Informację o tym, że tytułu zabraknie na czerwcowej imprezie w Los Angeles przekazał jeden z pracowników Gearbox Software, nie udzielając w tej sprawie dalszego komentarza. Dodał jedynie, że studio będzie pokazywało inne swoje produkcje. Być może doczekamy się zatem nowego Brothers in Arms albo Duke Nukem.

Gearbox Software rozpoczęło prace nad nowym Borderlands przeszło trzy lata temu. Wydawać by się zatem mogło, że nadszedł odpowiedni czas na oficjalne zaprezentowanie gry. Mało tego, Take-Two nie kryje, że jeszcze w tym roku fiskalnym (czyli do końca marca 2019 roku) na rynek wyjdzie kolejna, obok Red Dead Redemption 2, duża gra z katalogu 2K Games. Podejrzewano, że może chodzić właśnie o Borderlands 3, ale w świetle powyższych doniesień należy przy tych domysłach postawić spory znak zapytania.

najnowsze