Informacje

Take-Two potwierdza: nowa duża gra 2K Games najpóźniej na początku 2019

...

Podczas cokwartalnego spotkania z inwestorami władze Take-Two potwierdziły informacje przekazane przed kilkoma dniami przez Straussa Zelnicka.

Take-Two potwierdza: nowa duża gra 2K Games najpóźniej na początku 2019 - obrazek 1

Red Dead Redemption 2 ukaże się w przyszłym roku fiskalnym, czyli w okresie od kwietnia 2018 do końca marca 2019. W tym samym czasie ma zostać wydana również inna duża gra z katalogu 2K Games. To najważniejsze informacje ze spotkania władz Take-Two z inwestorami. Strauss Zelnick, dyrektor wykonawczy spółki, tę drugą pozycję określił jako "wysoce oczekiwany nowe tytuł z jednej z największych marek 2K". Podobne słowa z jego ust padły przed kilkoma dniami. Mamy więc pewność, że nie doszło do żadnego przejęzyczenia.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki, który zakłada, że chodzi o Borderlands 3. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że Gearbox Software pracuje nad nową odsłoną cenionej serii. Jeśli mielibyśmy szukać bardziej zaskakującej opcji, wskazanie padłoby na Brothers in Arms. Na tegorocznym E3 o nowej części napomknął Randy Pitchford. Trudno jednak przewidzieć, czy studio upora się z ukończeniem produkcji do marca 2019 roku.

Take-Two potwierdza: nowa duża gra 2K Games najpóźniej na początku 2019 - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?