News

Gearbox rozpoczyna prace nad nowym Borderlands

Patryk Purczyński, 26.01.2015 10:57 10

Randy Pitchford i spółka uznali, że to właściwy czas, by rozpocząć prace nad kolejną odsłoną serii Borderlands. Na razie Gearbox zwiera szeregi i poszukuje wzmocnień.

Ruszają prace nad nową odsłoną Borderlands. Czy będzie ona nosiła tytuł Borderlands 3, tego na razie nie wiemy. Być może decyzji nie podjęło w tej sprawie nawet samo Gearbox Software, gdyż to dopiero początek drogi. - Rekrtutujemy do następnego Borderlands. To duży projekt. Jesteś branżowym wyjadaczem? Napisz do mnie - zachęca dyrektor wykonawczy Randy Pitchford.

- Oczekujemy na zgłoszenia osób utalentowanych i pełnych pasji; takich, które mogą nam pomóc przy następnej grze spod znaku Borderlands - dodaje Pitchford. Ogłoszeniu towarzyszy powyższa grafika. O samej grze na razie nie wiadomo nic i śmiało można zakładać, że jeszcze przez długi czas nic się w tej materii nie zmieni. Jedynym bezpiecznym przypuszczeniem jest to, że produkcja ta przewidziana jest na pecety, Xboksa One i PlayStation 4.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.