Informacje

Pathologic 2 – twórcy ujawniają postępy w procesie deweloperskim

... LM

Tytuł ukaże się jeszcze w tym roku na najważniejszych platformach sprzętowych.

Pathologic 2 – twórcy ujawniają postępy w procesie deweloperskim - obrazek 1

Studio Ice-pick Lodge opublikowało na swojej oficjalnej stronie internetowej wpis poświęcony pierwszoosobowej przygodówce z elementami horroru - Pathologic 2. Tym samym dowiedzieliśmy się, czym deweloperzy aktualnie się zajmują, które z elementów gry są już gotowe i co wymaga dodatkowych poprawek.

Okazuje się, że każde działanie naszego protagonisty nie pozostanie bez echa w wykreowanym świecie. Zaimplementowany w grze system reputacji znacząco wpłynie na reakcje bohaterów niezależnych wobec kierowanej przez nas postaci, ale jego opinia nie będzie przenoszona do sąsiednich dystryktów, co pozwoli nam na rozpoczęcie poszczególnych etapów z czystą kartą. Twórcy są też zadowoleni z mechaniki zbierania komponentów niezbędnych do tworzenia rozmaitych mikstur, ale zaznaczają przy tym, że na każdym etapie surowców będzie zwyczajnie za mało, więc to od nas zależy, w jaki sposób będziemy nimi gospodarować. Twórcy przykładają też szczególną uwagę do starć na gołe pięści i powiązanego z nimi działania sztucznej inteligencji. Tym samym zdominowany przeciwnik będzie w stanie dać za wygraną i uznać nasze zwycięstwo. Właściwe działanie AI jest jednym z priorytetów odpowiedzialnej za Pathologic 2 ekipy i z pewnością będzie jeszcze nieustannie dopracowywane i urozmaicane o szereg aktywności jak np. ciekawość względem skrzyń czy napotkanych zwłok.

Gra Pathologic 2 zmierza na komputery osobiste i konsole ósmej generacji, a jej premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Pathologic 2 – twórcy ujawniają postępy w procesie deweloperskim - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?