Skybound Entertainment wchodzi na rynek gier wideo

LM
2018/04/05 07:38
0
0

Wydawca powiązany bezpośrednio z marką The Walking Dead zamierza wypuszczać na rynek gry niezależnych studiów, a także rozwijać portfolio o nowe IP.

Skybound Entertainment wchodzi na rynek gier wideo

Firma Skybound Entertainment znana przede wszystkim dzięki komiksom z serii The Walking Dead ogłosiła, że za sprawą nowo otwartej sekcji Skybound Games zamierza wkroczyć na rynek gier wideo. Na czele wspomnianej komórki stanął jeden ze współzałożycieli firmy 505 Games – Ian Howe. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że pierwszymi tytułami w portfolio Skybound Games będą gry Slime Ranchers i The Long Dark, które doczekają się fizycznego wydania na konsole PlayStation 4 i Xbox One we wrześniu tego roku. W komunikacie prasowym szef nowej komórki nie krył entuzjazmu związanego z rozpoczęciem współpracy ze Skybound Entertainment i przyznał, że dzięki pozycji firmy na rynku wydawniczym twórcy gier będą mogli przenieść wykreowane przez siebie marki na grunt książek czy komiksów.

GramTV przedstawia:

Dowiedzieliśmy się również, że Skybound Games zamierza licencjonować niezależnym studiom marki z portfolio Skybound Entertainment, co ma przynieść nam nowe konsolowe i mobilne produkcje, ale wydawca zamierza także kreować całkowicie nowe IP.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!