Zamieszanie przy produkcji moda Dzieje Khorinis

LM
2018/03/07 16:20

Wygląda na to, że z prac nad modem mogą wycofać się aktorzy dubbingowi.

Zamieszanie przy produkcji moda Dzieje Khorinis

Czarne chmury zawisły nad jedną z najbardziej obiecujących polskich modyfikacji do gry Gothic II. Od wczoraj na oficjalnych kanałach komunikacyjnych projektu Dzieje Khorinis trwają przepychanki pomiędzy byłym liderem ekipy, a osobami, które w dalszym ciągu pracują nad modem. Powodów konfliktu jest wiele, a sprawa mimo zapewnień każdej ze stron może się rażąco odbić na jakości finalnej wersji nieoficjalnego rozszerzenia.

Okazuje się, że lider ekipy od dłuższego czasu był skonfliktowany z częścią koordynatorów projektu, co ostatecznie skłoniło go do podjęcia decyzji o opuszczeniu szeregów grupy modderów. Problem polega na tym, że za sprawą jego koneksji i umów zawartych z uczestnikami projektu, w tym lektorami, zakończenie współpracy wcale nie należy do najłatwiejszych. Ostatecznie dotychczasowy lider projektu wskazał szereg warunków, które pozostające przy projekcie osoby muszą spełnić, żeby całokształt projektu pozostał bez zmian, ale wygląda na to, że koordynujące działania modderów osoby nie spełniły tych oczekiwań. Trudno określić jakie konsekwencje dla Dziejów Khorinis będą miały problemy wewnątrz ekipy. Z jednej strony osoby, które pozostały przy projekcie zapewniają, że Dzieje Khorinis otrzymają obiecany dubbing, a z drugiej strony były lider zespołu poinformował, że aktorzy dubbingowi, którzy zgodzili się nagrać linie dialogowe, po jego odejściu chcą wycofania ich wkładu w prace nad modyfikacją. Jednocześnie na kanale Dziejów Khorinis pojawiły się oświadczenia zaangażowanych w projekt osób, z którymi możecie zapoznać się poniżej.

Cóż, nie da się ukryć, że główną kartą przetargową na korzyść Dziejów Khorinis był udział oryginalnych aktorów dubbingowych. Bez nich zaprezentowana w modyfikacji opowieść może nie zyskać już tylu zwolenników. Zapoznajcie się z załączonymi materiałami, żeby być na bieżąco i trzymajcie kciuki, żeby cała sprawa zakończyła się jak najlepiej dla samego projektu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!