Felieton

Nadchodzi PC Building Simulator - czyli symulator składania komputera

Małgorzata Trzyna, 17 lutego 2018 17:12 0

W grze znajdą się podzespoły technologicznego giganta - MSI.

The Irregular Corporation ogłosiło, że jedna z najsłynniejszych firm tworzących części komputerowe, MSI, została partnerem projektu PC Building Simulator - gry, dzięki której składanie peceta stanie się proste nawet dla tych, którzy jeszcze nie mieli z tym styczności. W PC Building Simulator zostaną odwzorowane flagowe produkty firmy, w tym karty graficzne z serii GeForce GTX10 i Radeon RX oraz płyty główne serii Gaming Pro Carbon (Z370 i Z270). Wśród partnerów znaleźli się także: Cooler Master, EVGA, Futuremark, NZXT czy Raijintek.

- Jesteśmy dumni z naszej współpracy z The Irregular Corporation. Wierzymy, że włączenie produktów MSI do gry sprawi, iż budowanie pecetów stanie się dużo prostsze nawet dla początkujących - powiedział Ted Hung, wiceprezes sprzedażowy płyt głównych w MSI.

W grze wcielimy się w technika składającego peceta, pracującego we własnym sklepie, który stara się zbudować najbardziej wydajne maszyny z rozmaitych podzespołów. Do wyboru będziemy mieli różnego rodzajy płyty główne, procesory i karty graficzne, rządzące się tymi samymi zasadami, co w prawdziwym świecie. PC Building Simulator pozwoli zapoznać się z procesem składania komputera krok po kroku i dowiedzieć się o funkcjach poszczególnych części. W grze będzie można eksperymentować z konkretnymi układami, a animacje pokażą, jak łączyć poszczególne podzespoły.

PC Building Simulator zadebiutuje na Steam we Wczesnym Dostępie 27 marca.

MSI - smukłe laptopy dla graczy z kartami GeForce RTX – GS65 Stealth i GS75 Stealth
Finalna wersja PC Building Simulator zadebiutuje przed końcem stycznia
MSI i Gigabyte z kartami grafiki RTX 2070 dla obudów ITX
Nowe gamingowe laptopy w ofercie MSI – GE75 Raider 8RE i GE75 Raider 8RF
najnowsze