MSI Claw już oficjalnie. Nadchodzi konkurencja dla Steam Decka i Asusa ROG Ally

Mikołaj Ciesielski
2024/01/09 10:00
0
0

Nowy sprzęt MSI jeszcze w tym roku ma trafić w ręce graczy.

Już kilka dni temu do sieci wyciekły zdjęcia oraz specyfikacja MSI Claw – nowego sprzętu firmy MSI, który ma stanowić konkurencję dla Steam Decka oraz Asusa ROG Ally. Tymczasem okazuje się, że nie trzeba było czekać zbyt długo na pełnoprawną zapowiedź wspomnianego urządzenia. Tajwański producent pojawił się bowiem na targach CES 2024, gdzie oficjalnie zaprezentował światu MSI Claw.

MSI Claw już oficjalnie. Nadchodzi konkurencja dla Steam Decka i Asusa ROG Ally

MSI Claw z oficjalną zapowiedzią na CES 2024. MSI prezentuje nowe urządzenie dla graczy

Zgodnie z zapowiedziami MSI Claw zostanie wyposażone w 7-calowy wyświetlacz IPS o 120Hz o rozdzielczości 1080p i jasności 500 nitów. Wspomniany sprzęt będzie mógł pochwalić się także nowymi procesorami Intel Core Ultra. Gracze mogą również liczyć na wsparcie Intel XeSS, dzięki czemu tytuły korzystające ze wspomnianej techniki powinni świetnie działać na nadchodzącym urządzeniu MSI.

Tajwański producent chwali się również, że MSI Claw zapewni użytkownikom „imponujące 2 godziny pracy na baterii przy pełnym obciążeniu”. Zgodnie z zapowiedziami sprzęt zostanie także wyposażony w 16 GB pamięci RAM, a całość ma ważyć 675 gramów. Trwałość przycisków ma z kolei gwarantować zastosowana technologia Halla.

GramTV przedstawia:

MSI Claw ma zadebiutować w pierwszej połowie 2024 roku. Dokładna data premiery na poszczególnych rynkach nie jest jednak obecnie znana. Zainteresowani muszą natomiast przygotować się na wydatek rzędu 699-799 dolarów w zależności od wybranego modelu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!