Fe - główny wątek zapewni nawet 8 godzin rozgrywki

Adam Berlik
2018/01/29 09:55
0
0

EA nie ingerowało w wizję twórców.

Fe - główny wątek zapewni nawet 8 godzin rozgrywki

Można zastanawiać się, czy Electronic Arts nie wpłynęło na ostateczny kszałt Fe, które ukaże się za miesiąc w ramach programu EA Originals. Andreas Beijer, dyrektor gry, poinformował jednak, że studio Zoink Games otrzymało sporo pomocy od EA, ale wielki koncern nie ingerował w wizję twórców. Oznacza to mniej więcej tyle, że ekipa mająca w swoim dorobku m.in. Zombie Vikings z 2015 roku, nowe dzieło mogła zrobić "po swojemu".

Andreas Beijer w rozmowie przeprowadzonej z redaktorem serwisu Wccftech podał również do wiadomości, że na ukończenie głównej linii fabularnej w Fe trzeba poświęcić od siedmiu do ośmiu godzin. Po tym czasie możliwe będzie swobodne eksplorowania odkrytych lokacji (świat będzie podzielony na sekcje, które będziemy mogli dowolnie zwiedzać) w celu odnalezienia sekretów. Ile czasu to zajmie? Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie, bo wszystko zależy od gracza.

GramTV przedstawia:

Fe to trójwymiarowa platformówka, w której trafimy do tajemniczej krainy. Jej mieszkańcy komunikują się ze sobą za pomocą dźwięków i obrazów. Podczas rozgrywki będziemy biegać, skakać, latać oraz wspinać się. Po czym? Między innymi po ogromnych bestiach, ale zapomnijcie o wyzwaniach na miarę tych z Shadow of the Colossus. Nie zabraknie także rozwiązywania zagadek poprzez śpiewanie. Śpiewać ma jednak nasz bohater, a nie gracz, który w ten sposób nawiąże kontakt z różnymi zwierzętami.

Data premiery Fe została wyznaczona na 16 lutego. Gra pojawi się na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!