Informacje

Monster Hunter World - Capcom zapowiada Day One Patch i udostępnia nowe screeny

... Małgorzata Trzyna

Zainstalowanie aktualizacji 1.01 będzie konieczne, by zagrać online czy korzystać z DLC.

Monster Hunter World - Capcom zapowiada Day One Patch i udostępnia nowe screeny - obrazek 1

Capcom ogłosił, że w dniu premiery Monster Hunter World zostanie udostępniony Day One Patch, oznaczony numerem 1.01. Łatka ma ważyć 815MB. Jej zainstalowanie będzie konieczne, by móc cieszyć się rozgrywką przez sieć, Event Questami i innymi funkcjami online (np. czatem) oraz korzystać z DLC.

Funkcja galerii pozwoli oglądać sceny z wydarzeń w dowolnym momencie. W zależności od wykorzystywanych zapisów, wygląd postaci gracza w cut-scenkach będzie się zmieniać.

W grze pojawi się maskotka Poogie, którą odblokujemy wraz z fabułą. W następnych krokach będziemy ją zabierać w różne miejsca i coraz bardziej się z nią zaprzyjaźniać.

W grze zostaną dodane także kolejne wersje językowe (wersja europejska otrzyma m.in. język polski). Nie zabraknie też, oczywiście, różnych poprawek.

W dalszej przyszłości Capcom zamierza dodawać nowe elementy do Monster Hunter World w darmowych aktualizacjach. Dzięki DLC gracze będą mogli cieszyć się grą przez długi czas. Płatne DLC nie będą powiązane z rozgrywką - pojawią się w formie kosmetycznych przedmiotów (np. gestów, wzorów na twarz czy naklejek do wykorzystania na czacie).

Monster Hunter World ukaże się na PS4 i Xboksie One 26 stycznia. Natomiast wersja PC została opóźniona i ukaże się dopiero jesienią, gdyż twórcy chcą ją jak najlepiej dopracować.

Monster Hunter World - Capcom zapowiada Day One Patch i udostępnia nowe screeny - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?