Liga Akademicka: Inżynierzy z PWR Mistrzami Polski

gram.pl
2018/01/08 15:12

Drugie miejsce zajęły Smoki z Politechniki Krakowskiej, trzecie wywalczyły Tyranozaury z Wojskowej Akademii Technicznej.

W wielkim finale Ligi Akademickiej spotkali się Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej ze Smokami z Politechniki Krakowskiej. O trzecie miejsce walczyli z kolei AGHenci z Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa oraz Tyranozaury z Wojskowej Akademii Technicznej.

Tytuł Mistrza Polski Ligi Akademickiej zdobyła drużyna Adama Howańca, czyli Inżynierzy, którzy pokonali rywali 2:0. Każdy z zawodników reprezentacji PWR otrzymał zestaw nagród od AORUS, czyli płytę główną Z370 AORUS Gaming K3, klawiaturę mechaniczną AORUS K7 oraz mistrzowskie medale. W ręce władz Politechniki Wrocławskiej trafi specjalne trofeum. Inżynierzy zagwarantowali również miejsce dla swojej uczelni w Sezonie #2.

Smoki, czyli reprezentacja Politechniki Krakowskiej pod przywództwem Marka Święchowicza zajęła drugie miejsce. Uczestnicy otrzymali nagrody od AORUS w postaci klawiatur mechanicznych AORUS K7, myszy dla graczy AORUS M3 oraz podkładek hybrydowych AORUS AMP500. Ich uczelnia również ma zagwarantowane miejsce w Sezonie #2.

GramTV przedstawia:

Trzecie miejsce zdobyła ekipa Daniela Pękackiego z Wojskowej Akademii Technicznej, która pokonała rywali z wynikiem 2:0. Ekipa WAT otrzymała nagrody od Gigabyte - zasilacze G750H.

- Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim drużynom za udział w Lidze Akademickiej! - powiedział Marcin Rausch, założyciel Ligi Akademickiej. - Dziękuję również widzom, bez których całe przedsięwzięcie nie miałoby sensu. Serdeczne podziękowania dla Sponsora i Patronów Ligi Akademickiej za wsparcie i umożliwienie utworzenia pierwszej esportowej Ligi Akademickiej w Polsce. Już dziś zapraszam na Sezon#2, który rozpocznie się w marcu i będzie oferował rywalizację nie tylko w League of Legends! O wszystkim będziemy informować na stronie ligowej oraz na oficjalnym profilu na FB.

Wszystkie spotkania można obejrzeć na kanale Ligi Akademickiej na YouTube. Więcej informacji można znaleźć na stronie ligaakademicka.pl.

Komentarze
1
leszeq
Gramowicz
09/01/2018 10:39

Grali w coś więcej niż LoL?