Rozpoczynają się finały turnieju SkillFactor. Przed nami weekend pełen emocji

gram.pl
2021/02/19 11:30

W najbliższych dniach przekonamy się, który z trenerów najlepiej przygotował swoich podopiecznych do końcowej fazy projektu.

W poniedziałek informowaliśmy Was, że jeszcze w tym tygodniu poznamy zwycięzców turnieju SkillFactor. Już dziś rozpoczyna się finałowa faza projektu, w której udział wezmą cztery drużyny prowadzone przez Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, Pawła „Innocenta” Mocka, Pawła „Saju” Pawelczaka oraz Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, który zastąpił Grzegorza „Szpera” Dziamałka.

W finale SkillFactor udział wezmą następujące zespoły:

  • anforczunteli (Team Saju),
  • Zera (Team Szpero/kuben),
  • Elixy Clan (Team innocent),
  • Styropian (Team Snax).

Każda z czterech drużyn po zwycięskich eliminacjach odbyła trening ze swoim trenerem. Zawodnicy otrzymali cenne porady związane zarówno z taktyką, jak i odpowiednią komunikacją, czy radzeniem sobie z presją. Już za kilka godzin przekonamy się, którzy gracze najlepiej wykorzystają przekazane im wskazówki.

Rozgrywki finałowe zostały podzielone na trzy etapy:

  • piątek (19.02) – faza grupowa 1 (round robin),
  • sobota (20.02) – faza grupowa 2 (round robin),
  • niedziela (21.02) – finały (BO3).

GramTV przedstawia:

Transmisje z końcowej fazy projektu SkillFactor rozpoczną się każdego z wymienionych wyżej dni o 18:00. Całość będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Twitch.tv lub YouTube. Starcia finałowe odbędą się z udziałem trenerów, którzy będą śledzić zmagania swoich podopiecznych i wspierać ich gorącym dopingiem.

Przypomnijmy, że w finale SkillFactor pula nagród wynosi aż 20 tysięcy złotych. Wśród partnerów oraz sponsorów projektu są ACTINA i Sferis.pl. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!