Informacje

PUBG notuje coraz lepsze wyniki, a twórcy planują kolejne poprawki

...

Chang Han Kim udzielił wywiadu, w którym krótko odniósł się do ostatnich sukcesów PUBG. Bardziej skupił się jednak na tym, co trzeba poprawić.

PUBG notuje coraz lepsze wyniki, a twórcy planują kolejne poprawki - obrazek 1

Zarówno liczba dziennie aktywnych użytkowników, jak i przychody z PlayerUnknown's Battlegrounds zwiększyły się w ostatnim czasie - potwierdził Chang Han Kim na łamach koreańskiej strony Inven Global. - Choć mieliśmy początkowe problemy z serwerami i rubberbandingiem, niemal się z nimi uporaliśmy. Reakcje graczy znów stają się pozytywne - oznajmił. Nie oznacza to jednak, że PUBG Corp. zamierza teraz osiąść na laurach i rozkoszować się kolejnymi rekordami.

- Ostatnią rzeczą, którą musimy rozwiązać, jest dysproporcja w opiniach na temat nowej mapy pustynnej. Nieustannie ją dopracowujemy w oparciu o opinie graczy. Jest wyraźna różnica w jej odbiorze między graczami z dłuższym stażem oraz nowymi użytkownikami. Musimy być więc wyjątkowo ostrożni - zaznaczył. Odniósł się także do złych warunków pogodowych (deszcz i mgła), które z racji chłodnego przyjęcia zostały wycofane z PUBG. Prawdopodobnym jest, że ta funkcja wróći po tym, jak zostanie poprawiona.

Przypomnijmy, że twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds pragną wyjść z marką poza branżę gier.

Najnowsze
Lubisz nas?