Informacje

Nadchodzi Play With Me - polska gra przygodowa z iluzjami optycznymi i nietypowymi zagadkami

... Małgorzata Trzyna

Na graczy czeka wciągająca opowieść luźno nawiązującą do filmu Piła i trudne wybory moralne.

Airem pracuje nad Play With Me - grą przygodową typu escape the room, w której na graczy czekają podstępne iluzje i zagadki optyczne oraz możliwość wykorzystania rozmaitych przedmiotów jak w realnym świecie.

W grze pokierujemy znanym dziennikarzem śledczym, Robertem Hawkiem, który zajmował się sprawą seryjnego mordercy zwanego "Iluzją". Bohater i jego żona, Sara, pewnego dnia znikają w tajemniczych okolicznościach i zostaje po nich tylko wrak rozbitego w wypadku samochodu. Hawk dostaje się w ręce "Iluzji" i musi przejść przez przygotowany przez niego labirynt zagadek.

Podczas rozgrywki natkniemy się na innych uwięzionych, których możemy skłonić do współpracy odrobiną manipulacji i przysług. Czasem przyjdzie nam podjąć niełatwą decyzję: czy poświęcić przyjaciela, by uratować swoją skórę? Podejmując różne decyzje i wykonując zadania poboczne możemy dotrzeć do dziesiątków różnych zakończeń. Zabawę urozmaicą także losowe elementy.

Przemierzając świat stworzony przez psychopatę, będziemy stopniowo popadać w obłęd. Jednak różne, dodatkowe aktywności typu prowadzenie własnego dziennika, czytanie SMS-ów czy granie w gry mobilne na telefonie pozwolą nam nie zwariować do reszty.

Gra zaoferuje także różne dodatkowe tryby, w tym tryb survivalowy, w którym gracze będą mogli sprawdzić się w wyzwaniach.

Data premiery Play With Me nie została jeszcze ogłoszona.

Najnowsze
Lubisz nas?