Informacje

Znamy datę premiery Play With Me

...

Nowa przygodówka inspirowana kultową serią filmów Piła ukaże się dzięki IQ Publishing.

Znamy datę premiery Play With Me - obrazek 1

Jak wynika z karty produktu Play With Me na platformie Steam, ta klimatyczna przygodówka od studia AIREM i firmy IQ Publishing zostanie wydana 17 stycznia, czyli pojutrze. Tytuł został oficjalnie zapowiedziany na początku bieżącego miesiąca, kiedy to poznaliśmy szczegółowe informacje na temat rozgrywki oraz mogliśmy zobaczyć jej fragmenty na udostępnionym wówczas materiale wideo.

Play With Me budzi skojarzenia z założeniami występującymi w filmach z serii Piła, którymi inspirowali się autorzy produkcji. Główny bohater to Robert Hawk, dziennikarz śledczy zajmujący się sprawą seryjnego mordercę zwanego Iluzją. Będąc na tropie poszukiwanego mężczyzna zostaje uwięziony przez szaleńca i musi "zagrać z nim", by utrzymać się przy życiu.

Zabawa w Play With Me ma opierać się na rozwiązywaniu coraz bardziej szalonych łamigłówek, podczas których doświadczymy między innymi złudzeń optycznych. Gra zmusi nas do podejmowania trudnych decyzji. Będziemy mogli na przykład poświęcić innych uwięzionych, jeśli zechcemy utrzymać się przy życiu. Poza standardowym wariantem rozgrywki, opisywany tytuł zaoferuje także dodatkowe opcje – np. tryb survivalowy.

Znamy datę premiery Play With Me - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?