Rozpoczyna się otwarta beta MMORPG MU Legend

Małgorzata Trzyna
2017/11/08 13:59
2
0

Twórcy podkreślają, że nie będzie już żadnych czystek przed premierą.

Przez ostatni rok Webzen przygotowywało się do premiery MU Legend, przeprowadzając dwa zamknięte beta-testy i jeden test obciążeniowy. Teraz wszyscy gracze mogą już dołączyć do gry dzięki otwartej becie, nie obawiając się, że ich postępy zostaną skasowane: postacie, zakupiona zawartość czy przedmioty zostaną przeniesione do pełnej wersji. Twórcy podziękowali także osobom, które brały udział w zamkniętych testach i obiecali przyznać im wyróżnienia już 14 listopada.

- Premiera gry to kluczowy moment, któremu towarzyszą setki emocji - podkreśla Dennis Czybulka, dyrektor generalny Webzen Dublin. - Za kulisami otwartego beta testu panuje wspaniałe uczucie radości. Cały zespół jest podekscytowany, w melodii stukanych klawiszy słuchać nutę podniecenia, a serca biją szybciej niż zwykle. Teraz zabawa zaczyna się dla fanów gry. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im niezapomniane doznania. Cieszymy się, że gracze mogą doświadczyć pasji, którą włożyliśmy w MU Legend. Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć ich w grze.

GramTV przedstawia:

Zapowiedziano także, że jeszcze w tym roku w grze pojawi się aktualizacja dodająca tryb PvP, w którym rywalizować będą trzyosobowe drużyny. Twórcy ogłosili też, że wkrótce dodadzą kolejną zawartość, m.in. wojny o terytorium.

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę MU Legend.

Rozpoczyna się otwarta beta MMORPG MU Legend

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
09/11/2017 00:42

Pamiętam stare MU, ciekawe czy nowe będzie rak fajne jak stare.

Usunięty
Usunięty
08/11/2017 14:05

Bardziej amatorskiego trailera dla MMO jeszcze nie widziałem. Tylko mnie zniechęcił.