Informacje

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds zapowiadają kolejne bany

... Katarzyna Dąbkowska

Przepraszają uczciwych graczy za niedogodności.

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds zapowiadają kolejne bany - obrazek 1

PlayerUnknown's Battlegrounds to aktualnie jedna z najpopularniejszych gier na Steamie. Produkcja została zakupiona przez łącznie 17 milionów użytkowników, ale nie wszyscy z nich są uczciwi. Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, najbardziej dostaje się graczom z Chin. To jednak nie koniec.

Zespół odpowiedzialny za produkcję już zapowiedział kolejne bany dla nieuczciwych użytkowników. Opublikował specjalny komunikat na Steamie, w którym przeprasza graczy za wszystkie niedogodności, jakich doznali w trakcie gry z oszustami:

- W ramach naszych wysiłków na rzecz stworzenia bezpiecznego i uczciwego środowiska w grze wprowadzamy nowe środki walki z oszustami. Będziemy również kontynuować działania przeciwko tym, którzy wymyślają kolejne sposoby na oszukiwanie – można przeczytać w oświadczeniu.

Warto wspomnieć, że oszuści nie są jedyną bolączką PUBG Corp. Sama gra nie przypadła do gustu przedstawicielom chińskich władz. Może się niedługo okazać, że lwia część graczy będzie odcięta od rozgrywki.

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds zapowiadają kolejne bany - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?