Informacje

Zbiórka na The Good Life na Fig zakończona porażką - twórcy spróbują szczęścia na Kickstarterze

... Małgorzata Trzyna

Dzieła Hidetaki "Swery65" Suehiro są interesujące, lecz to nie wystarczyło, by uzbierać 1,5 miliona dolarów na The Good Life.

Zbiórka na The Good Life na Fig zakończona porażką - twórcy spróbują szczęścia na Kickstarterze - obrazek 1

We wrześniu informowaliśmy o starcie zbiórki na The Good Life - nowe dzieło Hidetaki "Swery65" Suehiro i jego studia White Owls. Główną bohaterką The Good Life jest Naomi, która musi spłacić ogromy dług. Naomi udaje się do angielskiego miasteczka, którego mieszkańcy przemieniają się nocą w koty. Tam znajduje ciało zamordowanej dziewczyny...

Nazwisko twórcy, znanego z Deadly Premonition czy D4 tym razem nie wystarczyło, by zebrać żądaną kwotę: po 40 dniach udało się zgromadzić mniej niż połowę potrzebnej sumy. Swery65 podejrzewa, że gracze mogli odnieść błędne wrażenie, iż The Good Life będzie niezbyt rozbudowane i zrealizowane w 2D. Innym powodem mógł być fakt, że choć Deadly Premonition było interesujące, pod względem technicznym grze było daleko do ideału.

Twórcy nie zamierzają się poddać i planują wystartować ze zbiórką jeszcze raz - tym razem na Kickstarterze. Prawdopodobnie tym razem poproszą o mniejszą kwotę, gdyż część funduszy otrzymają od partnerów, których nazw nie ujawnili.

Zbiórka na The Good Life na Fig zakończona porażką - twórcy spróbują szczęścia na Kickstarterze - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?