Twórcy WRC 7 opowiadają o fizyce w grze

Małgorzata Trzyna
2017/09/22 18:35
1
0

Dowiedzcie się więcej o fizyce samochodów i o tym, w jaki sposób profesjonaliści wpłynęli na zwiększenie realizmu modelu jazdy.

Techland, Bigben Interactive i Kylotonn Games przygotowali nowy materiał wideo poświęcony fizyce jazdy w WRC 7. Rui Soares, inżynier WRC, opowiada o modelu jazdy, poprawionej fizyce zachowania samochodów i rozbudowaniu opcji tuningowych. Dzięki ulepszeniom, gracze mogą w pełni wykorzystać możliwości maszyn udostępnionych w WRC 7 - potężniejszych, lżejszych i bardziej dynamicznych.

GramTV przedstawia:

WRC 7 trafiło do sprzedaży 15 września. Gra jest dostępna na PC, PS4 i Xboksie One. W naszej recenzji oceniliśmy ją na 7/10 punktów - Paweł podkreśla, że Kylotonn jest na dobrej drodze, jeśli chodzi o wprowadzanie ulepszeń. Gra ogółem również zbiera dość dobre oceny (średnia na Metacritic to 67/100). Recenzenci podkreślają, że jest to tytuł zdecydowanie lepszy niż poprzednia odsłona serii, choć można by w nim poprawić jeszcze to i owo.

Twórcy WRC 7 opowiadają o fizyce w grze

Komentarze
1
Tom_pl
Gramowicz
23/09/2017 20:42

Mi osobiście WRC 6 przypadło do gustu i mimo że jeszcze nie nabyłem części 7 to wiem że będzie jeszcze lepiej, a wiadomo czym dalej tym lepiej :)