Informacje

Ruszyła zbiórka na polską grę Thea 2: The Shattering na Kickstarterze

... Małgorzata Trzyna

Sequel Thea: The Awakening to turowa strategia/survival, inspirowany słowiańską mitologią.

Na Kickstarterze ruszyła zbiórka na Thea 2: The Shattering - sequel Thea: The Awakening. Jest to turowa strategia z elementami survivalu, RPG i karcianki, oferująca bogatą fabułę. Akcja toczy się w świecie dark fantasy, inspirowanym słowiańską mitologią, gracze zaś wcielają się w bogów i prowadzą swój lud ku lepszej przyszłości - lub zagładzie.

Gra ma zaoferować generowane proceduralnie lokacje, możliwość zwiększania wpływów w świecie przez budowanie miast i poszerzanie własnych terytoriów, walki z rozmaitymi przeciwnikami, zbieranie surowców i rozbudowany system rzemiosła, tryb kooperacji oraz różne style rozgrywki (od watażki po dyplomatę). Zespół MuHa Games obiecuje także darmowe DLC, edytor przygód i narzędzia modderskie.

Do końca zbiórki pozostało 24 dni. Jak dotąd udało się zebrać 24 tysiące funtów - a więc nieco ponad połowę wymaganej kwoty. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Thea 2: The Shattering ukaże się w ramach Early Access latem 2018.

Thea: The Awakening bardzo nam przypadło do gustu - zachwyciło nas opowieścią, klimatem, systemem rozwoju wioski czy systemem rzemiosła. Więcej dowiecie się z naszej recenzji.

Ruszyła zbiórka na polską grę Thea 2: The Shattering na Kickstarterze - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?