Sub-Zero trafił do Injustice 2

Katarzyna Dąbkowska
2017/07/12 15:33
4
0

W grze powieje chłodem...

Sub-Zero trafił do Injustice 2

Injustice 2 doczekało się nowego bohatera. Jest nim Sub-Zero, czyli postać bardzo dobrze znana miłośnikom serii Mortal Kombat. Zdolności bohatera mogą już wypróbowywać wszyscy ci, którzy zainwestowali w Injustice 2 Ultimate Edition, Injustice 2 Digital Deluxe Edition, Injustice 2 Ultimate Pack lub Fighter Pack #1.

Bohater dostępny jest aktualnie w ramach tych pakietów. Będziemy go mogli również zakupić jako osobną postać, ale dopiero od 18 lipca. Sub-Zero w nowej wersji będzie używał swoich standardowych ciosów, ale zaskoczy nas kilkoma nowościami, takimi jak dodatkowe ataki. Poniżej znajdziecie zwiastun zapowiadający pojawienie się Sub-Zero w Injustice 2:

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Injustice 2 zadebiutowało na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Produkcja doczekała się również wydania na urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Więcej na temat gry dowiecie się z naszej recenzji.

Komentarze
4
Doktor_Killer
Gramowicz
13/07/2017 21:44

Niech w końcu wypuszczą grę na PC a nie zajmują się za przeproszeniem "pierdołami". Kolejny raz mają za nic graczy komputerowych liczą się tylko konsole bo hajs musi się zgadzać oczywiście.

Szmaragd
Gramowicz
12/07/2017 22:10

Będą inne też inne stroje do sub-zero i stroje innych postaci z drugiej i pierwszej części i do scorpiona stroje z poprzednich części Mortal Kombat i Injustice do postaci pierwszej i do drugiej cześci Injustice 2 .

Szmaragd
Gramowicz
12/07/2017 22:03

A będzie też scorpion z pierwszej części inne postacie z pierwszej których nie ma .
Trwa Wczytywanie