Nowa gra twórców PaRappa the Rapper i Gitaroo Man nie zebrała funduszy na Kickstarterze

Katarzyna Dąbkowska
2017/06/20 13:43
0
0

Prace nad projektem zostały wstrzymane.

Nowa gra twórców PaRappa the Rapper i Gitaroo Man nie zebrała funduszy na Kickstarterze

Miesiąc temu informowaliśmy, że firmy NanaOn Sha oraz iNiS, znane z PaRappa the Rapper i Gitaroo Man, zapowiedziały, iż pracują nad wspólnym projektem o nazwie Project Rap Rabbit. Miała być to gra rytmiczna z królikiem w roli głównej. Projekt trafił na Kickstartera, jednak ostatecznie nie zebrał 855 tys. dolarów potrzebnych na produkcję.

Project Rap Rabbit nie cieszył się zbytnim zainteresowaniem i zebrał jedynie 167 tys. dolarów. Twórcy postanowili potwierdzić, że muszą z żalem pożegnać się z przygodą crowdfundingową i podziękować wpierającym:

GramTV przedstawia:

- Wiedzieliśmy, że pozyskiwanie funduszy na grę rytmiczną wysokiej jakości będzie trudne i chociaż mamy świadomość, że Project Rab Rabbit byłoby niesamowitą grą, niestety nie byliśmy w stanie zrobić wystarczająco dużo, aby udowodnić to światu.

Twórcy potwierdzili, że nie są w stanie sfinansować produkcji na własną rękę, tak więc prace nad projektem ostatecznie muszą zostać wstrzymane. Czy to oznacza koniec dla gry? Tak, chyba że w międzyczasie zgłosi się jakaś firma, która chciałaby sponsorować dalsze działania.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!