News

Premiera Shenmue III znacząco przełożona

Patryk Purczyński, 08.06.2017 16:29 0

Yu Suzuki nie ma dobrych wieści dla fanów Shenmue. Studio Ys Net podjęło ciężką, ale konieczną decyzję o przełożeniu terminu wydania gry.

- Wiem, że z niecierpliwością wyczekujecie wydania Shenmue III, ale niestety musimy przesunąć premierę - zakomunikował w specjalnym wideo do osób, które wsparły projekt na Kickstarterze Yu Suzuki, reżyser gry. Nowym okienkiem, w którym zadebiutuje tytuł, jest druga połowa 2018 roku. Pierwsze objawy tego, że produkcja nie przebiega tak płynnie jak powinna i być może doczekamy się istotnego przesunięcia, pojawiły się już przed kilkoma dniami gdy poinformowano, że Shenmue III nie pojawi się na E3. Niestety, sprawdziły się najgorsze przypuszczenia.

- Shenmue III zaczęło się od Was, osób, które wsparły projekt - kontynuował Szuki. - Minęły już prawie dwa lata odkąd wspólnie zaczęliśmy tę niezwykłą podróż. Dzięki użyciu nowych technologii byliśmy w stanie odkryć nowe możliwości i środki wyrazu. Pod wieloma względami gra stała się większa i piękniejsza niż początkowo przypuszczałem. Potrzebuejmy jednak więcej czasu by Wam ją dostarczyć.

Dziękując za wsparcie i zrozumienie Suzuki zapewnił, że więcej szczegółów zostanie w kwestii premiery Shenmue III podanych jeszcze w tym miesiącu.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.