Dead Island 2 nadal powstaje

Małgorzata Trzyna
2017/05/08 14:15

Deep Silver nie dzieli się nowymi wieściami o Dead Island 2, ale dementuje doniesienia o wstrzymaniu prac.

Dead Island 2 nadal powstaje

Dead Island 2 pierwotnie miało ukazać się wiosną 2015, jednak studio Yager, które zajmowało się tym tytułem, zostało odsunięte od projektu ze względu na różnice obu firm w wyobrażeniu dotyczącym końcowego produktu. Dalszymi pracami zajął się zespół Sumo Digital. Około rok temu, gdy Dead Island 2 znikło ze Steam, wydawca gry - Deep Silver - podkreślał, że prace nie zostały wstrzymane - po czym na blisko rok zapadła cisza.

Wczoraj jeden z użytkowników Reddita podzielił się informacją, że jego zamówienie na Dead Island 2 w sklepie TheGameCollection zostało anulowane. Czy to oznacza, że gry nigdy nie ujrzymy? Niekoniecznie - Deep Silver po prostu nie jest jeszcze gotowe na żadne ogłoszenia. Przedstawiciel firmy, w odpowiedzi na pytanie Eurogamera, odpowiedział:

GramTV przedstawia:

- Dead Island 2 nadal powstaje w Sumo Digital i jesteśmy podekscytowani postępami zespołu, który tworzy kolejną odsłonę jednej z najbardziej udanych marek należących do Deep Silver. Kiedy będziemy gotowi podzielić się szczegółami, nie omieszkamy tego uczynić.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość jeszcze na jakiś czas.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!