Batman: Arkham VR trafi na PC pod koniec kwietnia

Małgorzata Trzyna
2017/04/03 17:15
0
0

Posiadacze HTC Vive lub Oculus Rift już 25 kwietnia przywdzieją pelerynę Mrocznego Rycerza i spojrzą jego oczami na Gotham City.

Batman: Arkham VR w ubiegłym roku trafiło na PS VR. Dziś Warner Bros i Rocksteady Studios ogłosili, że 25 kwietnia ukaże się pecetowa wersja, przeznaczona dla posiadaczy Oculus Rift lub HTC Vive. Z tej okazji udostępniono także nowy zwiastun, załączony powyżej.

GramTV przedstawia:

- Połączenie Batmana z wirtualną rzeczywistością było dla naszego zespołu Rocksteady bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem - powiedział Sefton Hill, dyrektor kreatywny. - Mroczny Rycerz zawsze był niesamowitą postacią ze względu na psychologiczną głębię, a wykorzystanie tego immersyjnego medium, jakim jest VR, pozwala zanurzyć się w jego osobowość jeszcze bardziej. Bardzo się cieszymy, że gracze pecetowi wreszcie sami będą mogli przywdziać pelerynę i wcielić się w najlepszego detektywa na świecie, dzięki wersjom na HTC Vive i Oculus Rift.

Gracze, którzy sięgną po Batman: Arkham VR, trafią do świata wirtualnej rzeczywistości, gdzie wcielą się w Batmana, starającego się udaremnić plany nikczemników, którzy chcą pozbawić życia jego najbliższych sojuszników.

Batman: Arkham VR trafi na PC pod koniec kwietnia

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!