News

Targi E3 otwarte dla graczy

Katarzyna Dąbkowska, 09.02.2017 13:54 1

Ale wyłącznie dla tych, których stać na wydanie sporej kasy.

Jeśli byliście kiedykolwiek w Kolonii na targach gamescom, zapewne wiecie, że są one dostępne zarówno dla dziennikarzy, ale także dla użytkowników. Tego brakuje w targach E3, odbywających się rok do roku w Los Angeles. Są one zarezerwowane jedynie na pokazy prasowe. A raczej były, bo organizatorzy, Entertainment Software Association, potwierdzili właśnie, że otwierają targi dla zwiedzających.

Oczywiście, nie za darmo i nie dla wszystkich. Na targi będą mogli wejść jedynie ci, którzy staną się posiadaczami jednego z 15 tysięcy biletów z puli, jaką przygotowało ESA. Będą one sprzedawane w cenie 250 dolarów, czyli niewiele ponad 1000 zł. Sprzedaż wejściówek ruszy za kilka dni, 13 lutego. W puli dostępna będzie ograniczona liczba biletów sprzedawanych za 150 dolarów. Jeśli zatem macie wizę i ochotę na wybranie się na targi, możecie się pospieszyć z zakupem. Może uda wam się zaoszczędzić 400 zł. Bilet zagwarantuje wjazd na panele dyskusyjne, show flor, czyli miejsce, gdzie znajdą się stoiska wydawców gier, a także na różne wydarzenia. Nie uwzględnia za to pokazów prasowych.

Przypomnijmy, że w tym roku targi E3 planowane są na 13-15 czerwca.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.