News

Już dzisiaj dowiemy się więcej o Mass Effect: Andromeda

LM, 07.11.2016 13:20 2

EA na swoim Twitterze zapowiada pojawienie się nowych szczegółów dotyczących gry

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze dzisiaj do godzin wieczornych EA dostarczy nam nowe informacje dotyczące Mass Effect: Andromeda. Zapowiedź kolejnych materiałów opublikowana w ramach serwisu Twitter nie zdradza, czego możemy się spodziewać, więc pozostaje śledzić profil Electronic Arts. Osobiście liczę na nowe fragmenty rozgrywki czy więcej szczegółów dotyczących warstwy fabularnej, ale nie ukrywam, że będę zadowolony z każdej nowinki. Jak tylko pojawi się coś konkretnego, to z pewnością Was o tym poinformujemy, więc wróćcie niedługo po dalsze informacje.

Pamiętajcie też o Inicjatywie Andromeda, która umożliwi graczom dostęp do specjalnego szkolenia, które ma rozpocząć się właśnie dzisiaj. Poza tym zarejestrowani gracze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące gry, a przy okazji będą mieli szansę zdobyć specjalne nagrody.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.