Zobaczcie, jak Jack Gadovsky robi wjazd na chatę Techlandowi

Katarzyna Dąbkowska
2016/10/20 16:57
2
0

Zobaczcie, co kryją zakamarki firmy.

Zobaczcie, jak Jack Gadovsky robi wjazd na chatę Techlandowi

Techland jest jednym z największych przedsiębiorstw w Polsce zajmujących się produkcją, dystrybucją i wydawaniem gier komputerowych. Nie dziwi zatem, że w firmie pracuje wielu profesjonalistów. Jack Gadovsky, na prośbę swoich widzów, postanowił zrobić Techlandowi „Wjazd na chatę”.

Z kilkunastominutowego wideo możecie dowiedzieć się, jak wyglądają zakamarki firmy, kto w niej pracuje, gdzie odpoczywają najbardziej zmęczeni pracą, poznacie też kilka zasad, jakie tam panują. Jacka po firmie oprowadza Ania oraz Tymon. Opowiadają oni między innymi, gdzie znajdują się poszczególne działy i co robią pracownicy. Niektórzy z nich opowiadają także o swoich obowiązkach. Dowiecie się gdzie jadają twórcy gier, czy w co grają w czasie pracy i co mają na swoich zabałaganionych biurkach. Film dostępny jest także z angielskimi napisami:

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
elmartin
Gramowicz
24/10/2016 18:27

Szkoda tylko, że przeniosą się z główną katerą do Warszawy :/

czaczi87
Gramowicz
20/10/2016 20:12

"Jest niebieski samochód, porschak" - Panie co pan? Szkoda, że nie Ferrara... To Honda S2000. Super bryka i Szkoda, że Honda nic równie ekscytującego nie produkuje. Oczywiście jest nowa Honda NSX, ale to samochód za prawię bańkę ;) Przynajmniej Toyota się wyrwała z marazmu i stworzyła GT86 - samochód, który realnie jest w moim zasięgu finansowym.