Daedalic Entertainment i Daylight Studios zapowiadają nową przygodówkę Holy Potatoes! We're in Space?!

Małgorzata Trzyna
2016/08/15 15:15
0
0

Holy Potatoes! We’re in Space?! to gra typu roguelike, w którym trafiamy do ziemniaczanego uniwersum, gdzie szukamy zaginionego dziadka.

Daedalic Entertainment i Daylight Studios zapowiadają nową przygodówkę Holy Potatoes! We're in Space?!

Daedalic Entertainment i Daylight Studios ogłosili swój pierwszy wspólny projekt - Holy Potatoes! We’re in Space?!, następcę pełnej humoru gry Holy Potatoes! A Weapon Shop?!, która trafiła na PC w 2015 roku. Holy Potatoes! We’re in Space?! to gra przygodowa typu roguelike, której akcja toczy się w wypełnionym ziemniakami kosmosie. Protagonistą jest ziemniak szukający zaginionego dziadka, przemierzający różne, nieznane planety, spotykający inne, ziemniaczane rasy, z którymi może walczyć lub negocjować.

- Bardzo cieszymy się ze współpracy z Daylight Studios i naszego pierwszego, wspólnego projektu - powiedział Carsten Fichtelmann, założyciel i szef Daedalic Entertainment. - Daedalic nie tylko tworzy gry z różnych gatunków, ale jest też wydawcą współpracującym z twórcami gier niezależnych z całego świata. Holy Potatoes! We’re in Space?! idealnie pasuje do naszego portfolio ze względu na wyjątkowy charakter i indywidualny styl.

GramTV przedstawia:

- Z radością nawiązaliśmy współpracę z Daedalic Entertainment - podkreślił Don Sim, szef i współzałożyciel Daylight Studios. - Holy Potatoes! We’re in Space?! to projekt zupełnie inny niż jakakolwiek inna gra, nad którą wcześniej pracowaliśmy. Jest bardziej rozbudowany niż nasze pozostałe tytuły. Daedalic Entertainment udowodniło, że jest wspaniałym twórcą gier i wspaniałym wydawcą, i jesteśmy dumni ze współpracy przy tworzeniu naszego nowego tytułu.

Holy Potatoes! We’re in Space?! ukaże się w ostatnim kwartale 2016 roku na platformach PC, Mac i Linux. Gra będzie prezentowana podczas nadchodzących targów Gamescom w tym tygodniu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!