Whore of the Orient prawdopodobnie nigdy się nie ukaże

Patryk Purczyński
2016/06/24 16:49
0
0

Pamiętacie jeszcze Whore of the Orient? Projekt, o którym ostatni raz pisaliśmy prawie trzy lata temu, nie ma za wielkich szans na realizację.

Whore of the Orient prawdopodobnie nigdy się nie ukaże

Czy prace nad Whore of the Orient doczekają się szczęśliwego zakończenia? - Nie sądzę - odpowiada Derek Proud, producent gry, w podcaście Gamehugs. - To była jedna z tych gier i jedno z tych studiów, które opuściłem na sam gorzki koniec, kiedy zostaliśmy zamknięci - wspomina. Zapewnia jednak, że nie obyło się bez walki o ten projekt. Jak stwierdza, zarówno on jak i Brendan McNamara mocno zabiegali o to, by podtrzymać go przy życiu.

- To było coś, czym sie pasjonowaliśmy. Na końcu okazało się jednak, że sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej - stwierdza zdawkowo. Whore of the Orient pierwotnie było projektem Team Bondi, zespołu odpowiedzialnego za ciepło przyjętą detektywistyczną produkcję L.A. Noire. Niedługo po jej wydaniu studio jednak zamknięto, a jego dorbek został wykupiony przez KMM Interactive, które deklarowało dokończenie prac nad Whore of the Orient.

GramTV przedstawia:

Pierwotnie zakładano, że projekt uda się wypuścić w 2015 roku na konsole obecnej (a podówczas "następnej") generacji. Po drodze pokazano nawet gameplay ze scenami pościgu, walki wręcz i strzelanin z użciem osłon.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!