Duchowy sukcesor skasowanego Silent Hills... również skasowany

Patryk Purczyński
2016/06/05 06:40
0
0

Allison Road upadło, zanim zdążyło porządnie dźwignąć się ze zgliszczy Silent Hills. Przyczyny skasowania projektu mają być znane niebawem.

Duchowy sukcesor skasowanego Silent Hills... również skasowany

"Witajcie wszyscy. Allison Road musiało zostać skasowane" - obwieścili na Twitterze twórcy horroru, wzorowanego na Silent Hills. Ten ostatni tytuł również stosunkowo szybko został odesłany na wysypisko dziejów, ale gracze dostali przynajmniej próbkę jego możliwości w postaci P.T.. Allison Road było nadzieją na rozwinięcie wizji Hideo Kojimy i Guillermo del Toro.

Nie są na razie znane przyczyny zakończenia prac nad Allison Road. "Oświadczenie wydamy w ciągu kilku najbliższych dni. Dziękujemy za całe wsparcie. Jest nam bardzo przykro, że do tego doszło" - dodają autorzy w zdawkowym komunikacie. Projekt raczkował jako fanowskie przedsięwzięcie, jednak z czasem przerodził się w coś większego. Utworzone zostało studio, ruszyła kampania na Kickstarterze, a niedługo później podpisano umowę wydawniczą z Team 17. O przyczynach skasowania gry będziemy informować, gdy zostaną one podane do wiadomości.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!