Star Wars: Battlefront do wypróbowania za darmo z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen

Małgorzata Trzyna
2016/05/02 12:40
0
0

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen EA przygotowało szereg atrakcji dla fanów Star Wars: Battlefront, The Old Republic i Galaxy of Heroes.

Star Wars: Battlefront do wypróbowania za darmo z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen

Gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Star Wars: Battlefront, już za dwa dni - a dokładniej, 4 maja o godzinie 20:00 - otrzymają możliwość pobrania darmowej wersji próbnej przez Origin. Wersja ta pozwoli na testowanie gry przez 4 godziny - chętni będą mogli sprawdzić, jak prezentują się wszystkie mapy i tryby rozgrywki (nie licząc Zewnętrznych Rubieży i nadchodzących dodatków).

Oczywiście, EA nie zapomniało o fanach, którzy posiadają już grę. Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen otrzymają oni jednorazowy bonus w postaci 4444 kredytów. Kredyty przydadzą się do wypełnienia zlecenia od Huttów, wykupienia blasterów bądź gwiezdnych kart. W grze pojawi się nowe zlecenie od Hutta Jabby - gracze będą musieli wydać od 3500 do 8000 kredytów i wypełnić zadania, by zdobyć kartę "Bomba bactowa", zapewniającą możliwość leczenia sobie i sojusznikom.

GramTV przedstawia:

Kolejna atrakcja adresowana do fanów Star Wars: The Old Republic to darmowy okres próbny rozszerzenia Knights of the Fallen Empire, który potrwa do 30 maja. Na graczy, którzy do 4 maja zalogują się do Star Wars: The Old Republic, czeka nagroda w postaci droida astromechanicznego, M4-I6 Zakuulan. Z kolei w dniach 3-10 maja można zdobywać podwójną ilość doświadczenia, nagród w PvP, w dodatku Starfighter oraz doświadczenia w systemie Legacy.

Fani gry mobilnej Star Wars: Galaxy of Heroes do 5 maja będą otrzymywać podwójne nagrody - kredyty, materiały itd. - z wyjątkiem doświadczenia. W Dniu Star Wars będzie można również wykupić promocyjne pakiety kryształów, zawierające o 25% więcej kryształów. Każdy gracz będzie mógł wykupić tylko jeden pakiet każdego typu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!