Informacje

Divinity: Grzech pierworodny 2 - będą w nim rzeczy, jakich w cRPG-ach nie widzieliście

...

Larian Studios nie zamierza bezrefleksyjnie kopiować rozwiązań z ciepło przyjętego Divinity: Grzechu pierworodnego do drugiej części.

Divinity: Grzech pierworodny 2 - będą w nim rzeczy, jakich w cRPG-ach nie widzieliście - obrazek 1

Osoby, które planują zakup gry Divinity: Grzech pierworodny 2, powinny spodziewać się istotnych zmian względem pierwszej części. - Staramy się zachować przede wszystkim swobodę, jaką cechowała się pierwsza część. Oczywiście chcemy wprowadzić zmiany do systemu walki, którym dysponowaliśmy. Pragniemy też rozwinąć multiplayer, ponieważ trzecia część naszych graczy próbowała swoich sił w rozgrywce wieloosobowej. Staramy się zwiększyć ten odsetek, dając jeszcze więcej opcji zabawy - mówi Swen Vincke z Larian Studios.

Na tym jednak twórcy Divinity nie zamierzają poprzestawać. - Jest wiele systemów, które musimy poskładać, wiele rzeczy, które dopiero próbujemy, nowe rzeczy, których nigdy wcześniej nie widzieliście w cRPG-ach... - zapewnia Vincke. Właśnie z tego względu pod znakiem zapytania stoi wydanie Grzechu pierworodnego 2 na konsolach. - Jeśli wypuścimy grę na konsolach, stanie się to dopiero, gdy wszystko zostanie ustabilizowane - zapewnia szef działu kreacji w Larian Studios.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?